SmartCon

Eksperci rozwiązań IT w finansach i kontrolingu

Jestśmy firmą konsultingową świadczącą usługi doradcze, wdrożeniowe oraz rozwoju i utrzymania aplikacji wspierających Zarządzania Efektywnością Przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Performance Management) i Analityki Biznesowej.

Nasze początki sięgają 2006 roku, kiedy powstał pierwszy całościowy model konsolidacji finansowej w ramach aplikacji Oracle Hyperion Financial Management, dostarczający pierwsze na polskim rynku kompletne rozwiązanie mające na celu konsolidację danych finansowych, tak dla celów sprawozdawczości statutowej jak i w wymiarach zarządczych, zarówno dla mniejszych jak i bardzo dużych grup kapitałowych.

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla biznesu opartych na aplikacjach największych światowych producentów oprogramowania, firm Oracle, SAP i Microsoft.

Posiadamy unikalne na rynku polskim kompetencje polegające na łączeniu wiedzy biznesowej oraz ekspertyzy technicznej w obszarach finansów i kontrolingu.

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań maksymalizujących użyteczność technologii informatycznych w całości procesów planowania, analizy i raportowania informacji finansowych oraz operacyjnych dla przedsiębiorstw.

Jesteśmy pierwszym na rynku polskim dostawcą całościowego rozwiązania do statutowej konsolidacji finansowej, umożliwiającej w pełni automatyczny proces uwzględniający zmienne scenariusze występujące w grupach kapitałowych w okresach raportowych. W ramach przeprowadzonych przez audytorów z Wielkiej Czwórki odrębnych przeglądów wdrożonych systemów, nasi Klienci uzyskali pozytywne opinie w zakresie spełniania przez aplikacje wymogów sprawozdawczości oraz bezpieczeństwa technologicznego i operacyjnego.

Pomagamy Klientom optymalnie przetwarzać informacje finansowe i operacyjne przedsiębiorstwa, co pozwala na generowanie oraz dostarczanie szybkiej i wiarygodnej informacji biznesowej dla dowolnych odbiorców.

Zatrudniamy doświadczony zespół specjalistów z uzupełniających się dziedzin niezbędnych do dostarczania dedykowanych rozwiązań dla Klientów. Za obszary finansowe wdrażanych aplikacji odpowiada zespół pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte w firmach konsultingowych Wielkiej Czwórki (PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst & Young) połączone z długoletnim doświadczeniem na kierowniczych pozycjach finansowych w międzynarodowych grupach kapitałowych. Za obszary informatyczne odpowiadają specjaliści z doświadczeniem zdobytym w wiodących firmach technologicznych na rynku.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Do naszych wiodących usług można zaliczyć:

  • Wdrożenia systemów raportowania statutowego
  • Wdrożenia systemów planowania i budżetowania
  • Wdrożenia systemów raportowania zarządczego
  • Usługi doradcze i audyty
  • Integrację danych

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach i usługach - zapraszamy do kontaktu.