Konsulting Biznesowy

Rozumiemy specyfikę oraz potrzeby biznesowe w przedsiębiorstwie. W naszym podejściu łączymy ofertę dostępnych narzędzi technologicznych dedykowanych do indywidualnych potrzeb Klienta z naszym doświadczeniem merytorycznym wyniesionym z wielu lat pracy w obszarach sprawozdawczości oraz kontrolingu międzynarodowych spółek.

Wsparcie Procesów Biznesowych

SmartCon dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie finansów i kontrolingu kierowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Posiadamy szerokie doświadczenie przy projektowaniu oraz wdrażaniu kompleksowych systemów dla największych polskich przedsiębiorstw.

Wdrożenia Systemów IT

SmartCon posiada unikatowe na polskim rynku doświadczenie przy wdrażaniu rozwiązań wspomagających procesy konsolidacji finansowej, planowania i budżetowania oraz raportowania. Gwarantujemy Klientom bezproblemowe wdrożenie poczynając od fazy projektowania, a kończąc na oddaniu systemu do użytkowania.

Warsztaty oraz Szkolenia

Duża wiedza i doświadczenie w obszarze wdrażanych systemów IT zostały docenione przez producentów wdrażanego oprogramowania, wobec czego SmartCon ma prawo przeprowadzać szkolenia dla Klientów, jak również prowadzić szkolenia przeznaczone dla partnerów.

SmartCon

Jesteśmy firmą konsultingową świadczącą usługi doradcze, wdrożeniowe oraz rozwoju i utrzymania aplikacji wspierających Zarządzania Efektywnością Przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Performance Management) i Analityki Biznesowej.
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla biznesu opartych na aplikacjach największych światowych producentów oprogramowania, firm Oracle, SAP i Microsoft.

Posiadamy unikalne na rynku polskim kompetencje polegające na łączeniu wiedzy biznesowej oraz ekspertyzy technicznej w obszarach finansów i kontrolingu.

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań maksymalizujących użyteczność technologii informatycznych w całości procesów planowania, analizy i raportowania informacji finansowych oraz operacyjnych dla przedsiębiorstw.

Pomagamy Klientom optymalnie przetwarzać informacje finansowe i operacyjne przedsiębiorstwa, co pozwala na generowanie oraz dostarczanie szybkiej i wiarygodnej informacji biznesowej dla dowolnych odbiorców.

Zatrudniamy doświadczony zespół specjalistów z uzupełniających się dziedzin niezbędnych do dostarczania dedykowanych rozwiązań dla Klientów. Za obszary finansowe wdrażanych aplikacji odpowiada zespół pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte w firmach konsultingowych Wielkiej Czwórki (PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst & Young) połączone z długoletnim doświadczeniem na kierowniczych pozycjach finansowych w międzynarodowych grupach kapitałowych. Za obszary informatyczne odpowiadają specjaliści z doświadczeniem zdobytym w wiodących firmach technologicznych na rynku.

Kontakt