Systemy IT

Systemy IT

SmartCon współpracuje z najlepszymi

Razem z naszymi partnerami zapewniamy, że dostarczane rozwiązania bazują na najnowszych technologiach oraz pokrywają pełen zakres oczekiwanych funkcjonalności. Dzięki współpracy z siecią partnerów jesteśmy w stanie dostarczać usługi na najwyższym poziomie jakości.

Bliska współpraca z naszymi partnerami polega nie tylko na wspólnym podejściu do rynku, ale również na ciągłej wymianie pomysłów, wspólnie prowadzonych inicjatywach, badaniach i rozwoju, szkoleniach i certyfikacjach.

SmartCon jest złotym partnerem firmy Oracle. Nasi konsultanci pracują z rozwiązaniami Oracle Hyperion od ponad 10 lat i zrealizowali szereg projektów wdrożeń systemów wspierających zarządzanie efektywnością firmy (EPM) z zastosowaniem narzędzi Oracle. SmartCon zapewnia przeszkolony i doświadczony zespół wdrożeniowy oraz promuje profesjonalne certyfikacje konsultantów w najnowszych wersjach produktów Oracle Hyperion

Rozwijając kompetencję w obszarze rozwiązań EPM SmartCon nawiązał współpracę partnerską z SAP. Bazując na naszej ekspertyzie we wdrażaniu aplikacji wspierającej zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, oferujemy usługi wdrożeniowe z zakresu aplikacji dedykowanej do wsparcia konsolidacji finansowej SAP Financial Consolidation (Cartesis) oraz aplikacji wspomagającej zarządzanie efektywnością SAP BPC.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Do naszych wiodących usług można zaliczyć:

  • Wdrożenia systemów raportowania statutowego
  • Wdrożenia systemów planowania i budżetowania
  • Wdrożenia systemów raportowania zarządczego
  • Usługi doradcze i audyty
  • Integrację danych

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach i usługach - zapraszamy do kontaktu.